Hallitus

Puheenjohtaja

Pesu Heikki, toimitusjohtaja, Are Oy
heikki.pesu@are.fi

Varapuheenjohtaja

Nikula Mika, toimitusjohtaja, Maskun Talotekniikkatiimi Oy
mika.nikula@talotekniikkatiimi.fi

Jäsenet

Hämäläinen Petri, toimitusjohtaja, Kantaputki Oy
petri.hamalainen@kantaputki.fi

Kallio Kari, toimitusjohtaja, UVL Talotekniikka Oy
kari.kallio@uvl.fi

Kuusela Jussi, toimitusjohtaja, Amplit Oy
jussi.kuusela@amplit.fi

Könönen Jari, toimitusjohtaja, Lämpökarelia Oy
jari.kononen@lampokarelia.fi

Liukkonen Kimmo, toimitusjohtaja, Quattro Mikenti Group Oy
kimmo.liukkonen@qmg.fi

Meuronen Heikki, toimitusjohtaja, Etelä-Karjalan Talotekniikka Oy
heikki.meuronen@ektt.fi

Nykänen Petri, toimitusjohtaja, Näsin Vesijohtoliike Oy
petri.nykanen@nasinvjl.fi

Pöykkö Pekka, toimitusjohtaja, Consti Talotekniikka Oy
pekka.poykko@consti.fi

Rajavaara Heikki, toimitusjohtaja, Suomen Eristystekniikka Oy
heikki.rajavaara@suomeneristystekniikka.fi

Sieppi Antti, toimitusjohtaja, Putkiasennusliike Lämpölukko Ky
antti.sieppi@pp.inet.fi

Simola Kai, toimitusjohtaja, Star Expert Oy
kai.simola@starexpert.fi

Ström Keijo, toimitusjohtaja, JKL-Hana Oy
keijo.strom@jkl-hana.fi

Tamminen Ville, toimitusjohtaja, Caverion Suomi Oy
ville.tamminen@caverion.com

Varkki Kari, toimitusjohtaja, Saipu Oy
kari.varkki@saipu.fi

Vehmaskangas Jyrki, toimitusjohtaja, Vehmasputki Oy
jyrki.vehmaskangas@vehmasputki.fi

Vuorisalo Arto, toimitusjohtaja, Vesi-Vuorisalo Oy
arto.vuorisalo@vesi-vuorisalo.fi